Wyślij swoje dziecko do naszej szkoły w Warszawie na lekcje angielskiego

Wyślij swoje dziecko do naszej szkoły w Warszawie, gdzie może rozwinąć nową umiejętność lub nauczyć się języka obcego. Nasze kursy językowe są dostosowane do nauki zarówno angielskiego, jak i innych języków, aby Twoje dzieci mogły mówić, czytać i pisać w swoim ojczystym języku.

W Szkole Języków Obcych zapewniamy wysokiej jakości lekcje języka angielskiego dla dzieci w wieku 3-19 lat. Oferujemy również kursy języka polskiego, niemieckiego, francuskiego i hiszpańskiego. Naszym celem jest pomoc uczniom w każdym wieku w doskonaleniu znajomości języka angielskiego, niezależnie od tego, czy chcą osiągnąć płynność, czy po prostu poczynić postępy podczas pobytu. Jeśli dzieci nie mają wystarczającej ilości pieniędzy, aby same opłacić kurs, rodzice lub opiekunowie mogą ubiegać się o pomoc poprzez programy pomocy finansowej – takie jak nasz program stypendialny.

Nasza szkoła w Warszawie oferuje kursy języka angielskiego dla dzieci i młodzieży na wszystkich poziomach. Każdego dnia do klas przybywają nowi uczniowie zdeterminowani, by uczyć się angielskiego i nawiązywać przyjaźnie z innymi międzynarodowymi dziećmi.

Nasza szkoła w Warszawie to międzynarodowa szkoła oferująca kursy językowe dla dzieci i młodzieży na wszystkich poziomach, w tym program dwujęzyczny. Znajduje się tuż obok centrum miasta, więc poruszanie się i odwiedzanie witryn jest łatwe, gdy tu jesteś.

Szkoła jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-20:00, a zajęcia w soboty w godzinach 9:00-16:00. W sobotę rano oferujemy również Dzień Międzynarodowy dla dzieci, które chcą zaprzyjaźnić się z innymi studentami z zagranicy (i być może pograć w gry).

Doskonałe kursy języka angielskiego dla Twojego dziecka w Warszawie.

Szkoła Języków Obcych oferuje szeroką gamę kursów językowych, które są dostosowane do potrzeb dzieci i młodzieży, chcących w praktyczny sposób doskonalić swoją znajomość języka angielskiego. Mamy kursy języka angielskiego dla dzieci i młodzieży, a także zajęcia online przeznaczone dla rodziców, którzy chcą poprawić poziom zrozumienia ich dziecka w podróży.

W ofercie jest wiele tematów i tematów – od programów wzbogacania kultury, zajęć językowych dla niemowląt i małych dzieci, po kluby pozaszkolne.

W Warszawie znajduje się szkoła dla dzieci i młodzieży chcących doskonalić swoje umiejętności posługiwania się językiem angielskim. Czesne jest rozsądne, a nauczyciele to native speakerzy.

Nasza szkoła oferuje ciekawe zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 18 lat. Uczymy dzieci umiejętności konwersacji i pomagamy im znaleźć pracę lub uczelnię studiującą język angielski za granicą.

Jeśli Twoje dziecko chce uczyć się języków obcych, oferujemy dla niego kursy językowe w przystępnych cenach, aby mogło podróżować za granicą lub pracować za granicą z jakością wykształconej osoby.

Nasza szkoła posiada światowej klasy kursy języka angielskiego dla dzieci i młodzieży. Naszym celem jest umożliwienie dzieciom i młodzieży w Polsce doskonalenia znajomości języka angielskiego, rozwijania umiejętności komunikacyjnych oraz poznawania ludzi z różnych krajów.

Nasza szkoła oferuje indywidualne lekcje językowe oraz kursy grupowe z jednym lub kilkoma lektorami. Wszyscy uczniowie naszej szkoły mogą skorzystać z interaktywnych zajęć opartych na najnowszych metodach nauczania.

Strona internetowa naszej szkoły zawiera informacje o wszystkich programach oferowanych w naszym kampusie: zajęciach, praktykach i ofertach pracy w Polsce.

Szkoła Języków Obcych to firma oferująca kursy języka angielskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia prowadzone są w języku angielskim z nauczycielami ze Stanów Zjednoczonych i Anglii.

Szkoła językowa znajduje się w Warszawie. Lekcje mogą odbywać się w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin. Szkoła oferuje zarówno lekcje online, jak i lekcje online. Wszyscy uczniowie mają dostęp do Internetu, dzięki czemu mogą uczestniczyć w dyskusjach klasowych bez osobistego udziału w lekcjach.

Szkoła Języków Obcych kształci ludzi już od ponad sześciu dekad, a od 1953 roku w jej placówkach uczy się już ponad 100 000 studentów z całego świata!

Szkoła Języków Obcych w Warszawie to dobra propozycja dla rodziców, którzy chcą wysłać swoje dzieci na lekcje języka angielskiego. Szkoła zapewnia kursy języka angielskiego i zanurzenie w kulturze, które mogą pomóc przygotować Twoje dziecko na świat.

Szkoła Języków Obcych oferuje różne rodzaje programów zanurzenia w kulturze w Warszawie i za granicą, które mogą pomóc Twojemu dziecku dowiedzieć się więcej o krajach, które będzie odwiedzać. Tego typu doświadczenie przygotuje ich również do przyszłej kariery.

Dzięki naszemu silnemu naciskowi na nauczanie prawdziwych umiejętności komunikacyjnych uczniów z brytyjskim i amerykańskim akcentem, jesteśmy w stanie zapewnić najlepsze możliwe lekcje angielskiego dla Twojego dziecka lub nastolatka.

Szkoła Języków Obcych w Warszawie oferuje indywidualne, intensywne lekcje języka angielskiego oraz przygotowanie do egzaminów międzynarodowych.

Angielski jest jednym z najczęściej używanych języków na świecie. Jest wiele powodów, dla których ważne jest, aby dobrze mówić po angielsku. Niektóre są czysto pragmatyczne – jak możliwości kariery lub możliwości edukacji. Inne są bardziej osobiste, takie jak lepsza komunikacja z naszymi przyjaciółmi i rodziną mieszkającą za granicą lub podróżowanie bez bariery językowej.