Prowadzimy kursy językowa dla dzieci i młodzieży w Warszawie

Kurs prowadzony jest przez profesjonalnych nauczycieli i organizowany przez Szkołę Języków Obcych w Warszawie.

Szkoła Języków Obcych w Warszawie ma na celu pomóc ludziom w nauce języka obcego i doskonaleniu ich umiejętności. Ma ponad 30-letnie doświadczenie w tworzeniu wysokiej jakości kursów języka angielskiego, które zapewniają studentom niezbędne umiejętności, wiedzę i zrozumienie gramatyki i słownictwa angielskiego.

Szkoła Języków Obcych w Warszawie od wielu lat prowadzi kursy językowe dla dzieci i młodzieży. Co roku do szkoły uczęszczają tysiące dzieci i młodzieży.

Szkoła oferuje 30 różnych kursów językowych. Program nauczania oparty jest na brytyjskim systemie klas, z klasami dla początkujących, średniozaawansowanych, zaawansowanych i bardziej złożonych.

Szkoła Języków Obcych w Warszawie oferuje studentom możliwość nauki języka obcego od podstaw lub doskonalenia swoich umiejętności. Kurs rozpoczyna się w wieku od 3 do 19 lat.

Prowadzimy kursy językowe dla dzieci i młodzieży w Warszawie. Nasi uczniowie mówią po angielsku lub polsku. Uczą się u nas 6 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu.

Nasza szkoła jest jedną z najlepszych szkół języków obcych w Warszawie. Oferujemy kursy na poziomie podstawowym, gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym. Oprócz zajęć regularnych oferujemy również zajęcia z edukacji specjalnej dla uczniów niepełnosprawnych oraz dwujęzyczność naukową (lingua franca). Języka angielskiego uczymy od 1994 roku, a polskiego od 1991 roku, dzięki czemu mamy już za sobą dwudziestoletnie doświadczenie.

Uczymy dzieci w wieku 4-18 lat, które chcą poprawić znajomość języka angielskiego lub nauczyć się języka obcego: angielskiego lub polskiego. Prowadzimy również specjalne zajęcia dla dzieci niepełnosprawnych lub chcących nauczyć się dwujęzyczności naukowej (lingua franca)

Szkoła Języków Obcych w Warszawie jest organizacją edukacyjną non-profit, która prowadzi kursy językowe dla dzieci i młodzieży.

Szkoła Języków Obcych oferuje szereg opcji językowych, takich jak: angielski, polski i niemiecki. Szkoła oferuje również programy skierowane do osób dorosłych.

Aby zapisać się na dowolny kurs językowy, cudzoziemcy muszą posiadać ważny dowód osobisty lub paszport.

Posiadamy bogatą ofertę kursów dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 18 lat. Prowadzimy również intensywne kursy języka angielskiego dla dorosłych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności językowe.

Kwestionujemy konwencjonalną ideę szkoły jako miejsca, w którym dzieci uczą się przede wszystkim od nauczycieli i uczą się języków na niskim poziomie, ponieważ wierzymy, że nauka powinna być zabawą.

Oferujemy różne rodzaje kursów językowych, z lekcjami zarówno po polsku, jak i po angielsku. Są one odpowiednie dla początkujących lub tych, którzy chcą poprawić swoje umiejętności językowe.

Prowadzimy kursy językowe dla dzieci i młodzieży w Warszawie. Nasza szkoła językowa dla dzieci skupia się na nauce podstaw języka angielskiego, ale nasi uczniowie uczą się również innych języków.

Nasz zespół wykwalifikowanych nauczycieli i pełnych pasji edukatorów posiada wysokie kwalifikacje, aby oferować szeroką gamę kursów, w tym zajęcia z języka hiszpańskiego, rosyjskiego, polskiego i nie tylko!

Szkoła Języków Obcych, państwowa szkoła w Warszawie, oferuje kursy językowe dla dzieci i młodzieży.

Szkoła Języków Obcych powstała w 1883 roku. Jest jedną z najbardziej prestiżowych szkół w Warszawie i zawsze była wiodącą placówką edukacyjną w zakresie nauczania języków obcych dzieci i młodzieży.

Szkoła Języków Obcych oferuje kursy językowe dla dzieci i młodzieży dostosowane do indywidualnych potrzeb i życzeń, zapewniając im niezbędne umiejętności posługiwania się językami obcymi w pracy lub w szkole.

Szkoła Języków Obcych w Warszawie uruchomiła w Warszawie kursy językowe dla dzieci i młodzieży. Kursy te są dobrym sposobem na naukę języków, a także na zdobycie nowych perspektyw i pomysłów.

Szkoła oferuje lekcje 1 na 1 przez rok lub 3 miesiące dla początkujących lub 4 tygodnie, jeśli chcesz samodzielnie odrobić pracę domową. Mają również programy szkoleniowe dla nauczycieli i specjalne programy nauczania języka angielskiego jako języka obcego. Szkoła organizuje wydarzenie „Porozmawiajmy z uczniami”, podczas którego zapraszają rodziców, nauczycieli, uczniów i społeczeństwo do rozmowy o nauce języków w Polsce.