Prowadzimy kursy językowa dla dzieci i młodzieży w Warszawie

Warszawa to miasto, które słynie z kultury językowej i edukacji. Wielu mieszkańców stolicy posługuje się w wielu językach, a miasto szybko rośnie w kategorii preferowanych celów edukacyjnych. Dlatego też firma Lingualingus w Warszawie prowadzi zajęcia z języków obcych dla dzieci i młodzieży.

Zapewniamy profesjonalne i skuteczne lekcje języka. Uczymy głównie języka angielskiego, ale możliwe jest również nauczanie innych języków: niemieckiego, francuskiego, włoskiego itp. Kursy oferowane są dla dzieci od 4 roku życia do 18 lat oraz dla dorosłych.

W dzisiejszych czasach znajomość języków obcych to niezbędny element narzędzi, jakimi dysponuje każdy, kto doskonali swoje kwalifikacje. Dla dzieci i młodzieży, posiadanie umiejętności językowych to idealny sposób na wyprzedzanie swoich kolegów szkolnych i kolegów gimnazjalnych oraz ułatwienie sobie późniejszej drogi życiowej.

W związku z tym z radością informujemy o uruchomieniu naszego pierwszego warszawskiego ośrodka językowego dla dzieci i młodzieży od 7 do 17 lat. Nasze kursy są wspierane przez wykwalifikowaną kadrę native speakerów, Szkoła dostarcza również materiały edukacyjne oraz oprogramowanie pedagogiczne, aby umożliwić szybkie i maksymalne pozyskanie wiedzy.

Nasza oferta obejmuje lekcje angielskiego, francuskiego, niemieckiego i hiszpańskiego oraz inne języki. Zapewniamy elastyczność w godzinach i przystosowanie programu nauczania do specjalnych potrzeb uczniów. Wszystkie nasze lekcje mają na celu rozwijanie i stosowanie praktycznych umiejętności językowych poprzez tworzenie np. prac pisemnych lub zadań dialogowych.

Jeśli macie Państwo problem ze znalezieniem odpowiedniego ośrodka dla swojego dziecka w celu rozwijania jego umiejętności językowych, serdecznie polecamy nasze usługi! Po odprowadzeniu dziecka do szkoły, możecie być pewni, że je bardzo cenny komplet narzędzi do funkcjonowania w cyfrowym świecie.

Polski rynek jest pełny kursów językowych. Jakieś specjalne oferty dla dzieci i młodzieży? Oczywiście!

W Warszawie prowadzimy kursy językowe dla dzieci i młodzieży. Te specjalne lekcje są skierowane do dzieci poniżej 16 roku życia oraz do młodzieży między 16 a 19 lat. Uczestnictwo w naszych zajęciach oferuje im wiele możliwości: nauka języka, poprawa umiejętności językowych, łatwy i przyjemny sposób na poznanie nowej kultury oraz możliwość lepszego porozumiewania się z obcokrajowcami.

Nasze kursy składają się z trzech etapów – podstawowego, umiarkowanego i zaawansowanego – skrojone do indywidualnych umiejętności każdego ucznia. Wiemy przecież, jak ważne jest tworzenie programu nauczania dopasowanego do potrzeb każdego ucznia, aby dostarczyć mu wiedzę w możliwie najbardziej skuteczny sposób. Warunkiem uczestnictwa w naszych zajęciach jest także stała motywacja ucznia i postawa proaktywna ze strony rodziców.

Cieszymy się, widząc radość na twarzach naszych uczniów po każdej odbytej lekcji. Uważamy, że edukacja w atmosferze śmiechu i zabawy to sposób idealny na naukę i dobrze się bawić po drodze!

Warszawa to stolica dużych możliwości. Tym razem przedstawiamy nasze szczególne możliwości edukacyjne–kursy językowe dla dzieci i młodzieży. Wzbogacanie zasobów jasności utrudnia nam nauka języków obcych, ale nie martw się o to, bo mamy sprawdzone programy i koncepty do nauczania, umożliwiające lepsze ich zrozumienie i powtórzenie ważnych umiejętności!

Kursy w naszej szkole obejmują szeroki zakres zasobów tematycznych i poziomów językowych. Aktywność w instrukcji obejmuje podział na klasy: dzieci i młodzież. Szeroki asortyment części kursu obejmuje konwersacje, gramatykę i slownictwo, listening & reading, tworzenie dialogów, pisanie, role play game games i inne.