Organizujemy też kursy angielskiego dla firm w Warszawie

Szkoła Języków Obcych (SFL) oferuje kursy językowe w ponad 14 językach, w tym w języku angielskim. Szkoła oferuje różnego rodzaju zajęcia dla dzieci i młodzieży. Wszystkie zajęcia prowadzone są w języku angielskim, a nauczyciele stosują metody nauczania, które koncentrują się na umiejętnościach komunikacyjnych, świadomości kulturowej i autoekspresji.

W Szkole Języków Obcych oferujemy:

– Podstawowy kurs języka angielskiego dla dorosłych

– Kurs Business English dla dorosłych i dzieci

– Kursy Business English dla dzieci i młodzieży

– Kurs języka angielskiego dla początkujących

– Zaawansowane kursy esperanto i polskiego.

To nowość w naszej szkole – projektujemy, przygotowujemy i organizujemy kursy języka angielskiego dla firm w Warszawie.

Szkoła języków obcych została założona przez native speakerów i nauczycieli języka angielskiego. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego. Nasze kursy języka angielskiego mogą służyć do podnoszenia wiedzy i umiejętności wszystkich osób zainteresowanych doskonaleniem znajomości języka angielskiego.

Oprócz tego oferujemy różnego rodzaju kursy językowe dla dzieci i młodzieży, takie jak intensywne kursy językowe trwające od 2 tygodni do 3 miesięcy czy kursy akademickie trwające od 6 miesięcy do 1 roku. Mamy elastyczne godziny pracy, które umożliwiają dzieciom uczęszczanie na zajęcia w domu lub w szkole podczas przerw, jeśli jest to pożądane.

Szkoła Języków Obcych oferuje kursy języka angielskiego dla dzieci i młodzieży w Warszawie. Organizuje również kursy języka angielskiego dla firm w mieście. Usługa jest tego warta, ponieważ oszczędza czas firm, ponieważ muszą płacić tylko za godziny, w których ich pracownicy uczęszczają na zajęcia, zamiast płacić za zajęcia samodzielnie, a następnie znajdować pracowników, którzy ich potrzebują.

Nasza firma, będąca częścią Szkoły Języków Obcych w Warszawie, świadczy usługi tłumaczeniowe dla firm, które chcą przetłumaczyć swoje treści na język polski. Oferujemy usługi tłumacza internetowego, który jest tłumaczony przez native speakera, dzięki czemu w tej chwili jesteśmy bardzo konkurencyjni.

Szkoły języków obcych w Warszawie oferują kursy języka angielskiego dla dzieci i młodzieży oraz kursy językowe dla dorosłych.

Szkoła Języków Obcych w Warszawie oferuje dwa rodzaje programów: intensywne kursy języka angielskiego dla dzieci i młodzieży z maksymalnym dwutygodniowym pobytem oraz programy językowe dla dorosłych. Są one dostępne na trzech poziomach: B1, B2, C1/C2. Szkoła oferuje również testy poziomujące, aby pomóc firmom znaleźć odpowiednią osobę do zatrudnienia.

Dzieci i młodzież: Intensywny kurs języka angielskiego – maksymalny pobyt 2 tygodnie; Kurs językowy – poziom C1/C2; Dorośli – Kurs językowy – poziom B1/B2.

Szkoła Języków Obcych oferuje kursy języka angielskiego dla studentów, studentów ze specjalnymi potrzebami i dorosłych.

Szkoła powstała w 1996 roku i od ponad 20 lat prowadzi zajęcia z języka angielskiego. Szkoła znajduje się w Warszawie, gdzie stale rośnie zapotrzebowanie na edukację w języku angielskim.

Szkoła Języków Obcych w Warszawie oferuje kursy dla dzieci i młodzieży z innych krajów i jest szkołą polską.

Szkoła oferuje kursy języka angielskiego dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz klientów korporacyjnych. Szkolenie językowe zostało zatwierdzone przez Ministerstwo Edukacji.

Selective English College Warsaw w Warszawie to kolejna szkoła językowa oferująca szkolenia dla studentów z sektorów biznesu i przemysłu o wyższych ambicjach. Ta instytucja oferuje kursy języka angielskiego studentom, którzy chcą studiować w Królestwie Anglii lub Stanach Zjednoczonych Ameryki.

Szkoła języków obcych organizuje kursy języka angielskiego dla firm w Warszawie w celu doskonalenia umiejętności językowych pracowników.

Szkoła oferuje zajęcia dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych. Szkoła prowadzi również następujące kursy:

– Business English, który jest odpowiednim kursem dla pracowników zajmujących się obsługą klienta lub pełniących role sprzedażowe.

– Lekcje mówienia i słuchania, które są przeznaczone dla każdego pracownika, który chce poprawić swoje umiejętności komunikacyjne.

– Academic English, który jest przeznaczony dla studentów studiujących na uniwersytetach lub w szkołach społecznych i humanistycznych.

Organizujemy kursy języka angielskiego dla firm w Warszawie. Nasze usługi są dopasowane do ich potrzeb i preferencji. Mamy szeroki zakres tematów, nad którymi pracujemy, od pisania e-maili po propozycje marketingowe.

Lekcje języka angielskiego w Szkole Języków Obcych mogą być również dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji. Praca z nami oznacza osiągnięcie pożądanego poziomu płynności językowej.

Jesteśmy szkołą języków obcych w Warszawie. Oferujemy kursy językowe dla dzieci i młodzieży, a także dla dorosłych. Naszym celem jest, aby nasi uczniowie nauczyli się komunikować bez barier.