Warsaw Study Centre
Warsaw Study Centre
w2l pase pase
Jesteś tutaj:
Nasi Lektorzy
Z kim chciałbyś poznawać języki obce?
Oczywiście z ludźmi pełnymi pasji. Tacy właśnie są lektorzy Warsaw Study Centre. Dla nich horyzont nigdy się nie kończy, a motywują ich do pracy coraz to nowe wyzwania. Swój zapał i entuzjazm potrafią zaszczepić każdemu studentowi. Dlatego, nasze zajęcia mają niepowtarzalną atmosferę i rytm.

Nasi lektorzy:
  • są charyzmatyczni
  • są zaangażowani
  • lubią swoją pracę – kontakt z ludźmi i ich pasjami
  • potrafią motywować do nauki, w tym również tej poza klasą czyli podczas samodzielnej nauki w domu (tzw. „self-study”)
  • wnikają w indywidualny styl uczenia się słuchacza
  • dostosowują swoje techniki nauczania do preferencji i osobowości słuchaczy
  • chętnie rozwijają swoje umiejętności podczas szkoleń
Pracuje z nami zespół około 260 specjalistów, poznaj niektórych z nich bliżej.
”Katarzyna Duszczyk

My name is Kate. I am a Warsaw University graduate. I am passionate about travelling and sport. I have been teaching English for over 12 years and I find it really exciting and enjoyable. My dream is to travel all over the world and experience different cultures. I love challenges and I often try to find new and thrilling things to do.
”


Aleksander Jarnicki


Jestem absolwentem Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Puławach oraz filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracuję z Warsaw Study Centre od 2006 roku. Prowadzę zajęcia na wszystkich poziomach nauczania. Uczę zarówno dzieci jak i dorosłych. Prowadzę zajęcia z klientami korporacyjnym. Nie boję się też zadań specjalnych takich jak prowadzenie kursów o tematyce europejskiej, prawniczej czy też nauczania języka angielskiego osób, które nie znają języka polskiego.
Moją pasją są podróże, dobra muzyka i radio oraz literatura amerykańska.


”


Dąbrówka Król


Szkolenia językowe z języka angielskiego i francuskiego prowadzę od 6 lat. Specjalizuję się w kursach przygotowujących do egzaminów i kursach biznesowych. Oprócz tego jestem zapaloną tłumaczką i wielką frankofilką. W wolnych chwilach przeprowadzam na najbliższych eksperymenty kulinarne i zgłębiam nowe kultury podczas wakacyjnych podróży.

”


Fabia Piskor

Mam na imię Fabia i od pięciu lat jestem z WSC. Tutaj, w otoczeniu ciekawych osób, rozwijam moją pasję nauczania języka angielskiego. Ukończyłam Instytut Lingwistyki Stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Studiuję projektowanie odzieży, interesują mnie zagadnienia społeczne oraz media alternatywne.
Moje credo: READ MORE, LEARN MORE, CHANGE THE GLOBE!


”


Ola Skydan
 
Hi, my name’s Ola Skydan. I’ve been teaching English for three years and I can’t imagine my life without it. I believe that teaching is all about sharing not only your knowledge but also your views and ideas with the students. I enjoy teaching kids groups. It makes me feel positive and creative about my life. I love my husband, Monet, Hemingway and Paris.”

Dorota Synowiec


Uczy nieprzerwanie od 1997 roku, do 2009 roku głównie klientów korporacyjnych na zajęciach grupowych i indywidualnych. Ceniona za indywidualne podejście do słuchaczy w wymagającym i zmiennym środowisku korporacyjnym. Z WSC przeprowadza słuchaczy przez meandry języka angielskiego od 2009 roku, rozwija skrzydła w dziedzinie wykorzystywania technik multimedialnych w nauczaniu języków obcych.


Marcelina SkóraMarcelina Skóra

Absolwentka Lingwistyki Stosowanej i Filologii Angielskiej
Pracę w charakterze lektora rozpoczęłam już w trakcie studiów prowadząc kursy dla dzieci i dorosłych na różnych poziomach zaawansowania.
Wyjazdy do USA pozwoliły mi doskonalić umiejętności językowe, praktykując z nativami i nie-nativami. W trakcie tych często kilkumiesięcznych wyjazdów miałam okazje poznawać żywy język, którego niuanse przekazuję studentom na moich zajęciach. Do dziś uwielbiam oglądać moje ulubione seriale w oryginale. To kopalnia wiedzy i zawsze znajdzie się jakieś słowo czy zwrot, którego wcześniej nie słyszałam. Polecam!

W trakcie zajęć kładę nacisk przede wszystkim na praktyczną naukę języka, której nieodłącznym elementem jest różnorodność wykorzystywanych przeze mnie materiałów jak i odpowiednia motywacja! Specjalizuję się w prowadzeniu kursów korporacyjnych.

Marta WoznicaMarta Woźnica

My name is Marta. I graduated from Warsaw University and Warsaw School of Economics. I specialize in teaching English to corporate clients. This gives me a chance to combine and make useful my knowledge of English and business gained through studying and professional career. My greatest passion is travelling to remote exotic destinations, unspoiled by Western tourism and civilization. I'm also pretty active in sports which keeps me energetic and optimistic.