Warsaw Study Centre
Warsaw Study Centre
w2l pase pase
Jesteś tutaj: Strona głowna O nas  Nasze Referencje
Nasze Referencje
Wielką wagę przykładamy do jakości prowadzonych przez nas szkoleń. Tym bardziej cenimy sobie opinie naszych Klientów  o poziomie dostarczanych przez nas usług.

Referencje Klienów instytucjonalnych
 • Indywidualne programy „szyte na miarę”
BPH Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
„Według nas na szczególną uwagę i uznanie zasługuje zarówno sposób prowadzenia zajęć, różnorodność ćwiczeń i materiałów dydaktycznych, dostosowanych do poziomu zaawansowania języka obcego jak i indywidualnych potrzeb naszych pracowników”.
 • Autorski Kompetencyjny Model Nauczania
Ministerstwo Obrony Narodowej – Departament Nauki i Szkolnictwa Wojskowego
„Na uwagę zasługuje ponadto zróżnicowany dobór technik nauczania, profesjonalne przygotowanie lektorów pod kątem wiedzy lingwistycznej i merytorycznej oraz bardzo duży wysiłek organizacyjny WSC włożony w przygotowanie i prowadzenie kursów specjalistycznych z języka angielskiego”.
 • Kompleksowa analiza potrzeb realizowana na poziomie każdego Słuchacza
Henkel Polska Sp. z o. o.
„W trakcie współpracy szereg pracowników zostało również objętych krótkimi, intensywnymi kursami, tzw. pigułkami językowymi (Skills Pills), pozwalającymi w krótkim czasie opanować lub doskonalić konkretne umiejętności, potrzebne pracownikom na danym stanowisku pracy”.
 • Audyt Kompetencyjny i systematyczne pomiary postępów w nauce
Ministerstwo Infrastruktury – Departament Lotnictwa
„Firma WSC (…) przeprowadziła (…) egzamin z języka angielskiego w zakresie sprawdzania specjalistycznej terminologii używanej w lotnictwie cywilnym i żegludze powietrznej dla kandydatów na stanowisko Prezesa Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej. (…) Profesjonalizm osób obsługujących nasze zlecenie sprawił, że nasza współpraca była wyjątkowo miła i owocna”.
 • Klarowne zasady certyfikacji i licencje międzynarodowych organizacji
Cambridge University Press
„Bardzo cenimy opinie lektorów Warsaw Study Centre, szkoły mającej znakomitą opinię słuchaczy oraz osiągającej najwyższe notowania w rankingach prywatnych szkół językowych”.
 • Indywidualny Kontrakt Szkoleniowy
Wincor Nixdorf Sp. z o.o.
„Program zajęć był optymalnie zindywidualizowany i dostosowany do specyficznych potrzeb słuchaczy zarówno pod względem poziomu, jak i opanowania kompetencji językowych, niezbędnych w wykonywanej pracy”.
 • Skuteczny system motywacyjny
Arthur Andersen Sp. z o.o. (obecnie Accenture)
„Szkoła stara się także podnosić motywację uczestników poprzez np. imprezy integracyjne, quizy i konkursy z nagrodami.”
 • Monitoring jakości nauczania i satysfakcji Klienta
GlaxoSmithKline
„W czasie procesu nauki zwracano uwagę na zachowanie wysokich standardów nauczania, co zostało potwierdzone wynikami prowadzonych ankiet. Firma WSC zapewniła także szybką reakcję Key Account Managera i Academic Managera na zmieniające się potrzeby szkoleniowe i organizacyjne”.
 • Ustandaryzowany, zgodny z Radą Europy, system poziomów i programów nauczania
AVON
„Pierwsza grupa uczestników prowadzonych kursów podeszła do egzaminów i z dużą łatwością je zdała, co dowodzi skuteczności oferowanych przez WSC programów nauczania”.
 • Innowacyjne technologie i programy, wsparte nowymi produktami dydaktycznymi
Centralny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli
„Ciekawie prowadzone zajęcia, różnorodne materiały wykorzystywane w trakcie nauki, życzliwi i kompetentni lektorzy powodują, że kursy są wysoko oceniane przez naszych pracowników”.
 • Prowadzenie złożonych projektów szkoleniowych przy pełnej indywidualizacji nauki
Faurecia Fotele Samochodowe Sp. z o.o.
„Program nauczania obejmuje kilka języków (między innymi: angielski, francuski, niemiecki, polski i włoski) prowadzonych na różnym poziomie, dla indywidualnych słuchaczy i grup”.
 • Elastyczny i przyjazny system obsługi Klienta
Grupa Żywiec S.A.
„Szkoła elastycznie podchodzi do naszych oczekiwań, tak w zakresie programu jak i logistyki zajęć. Należy nadmienić, że oferowana przez szkołę obsługa administracyjna jest bardzo sprawna i profesjonalna”.
 • Akademia Lektora – system wewnętrznych szkoleń dla kadry dydaktycznej
Oriflame Poland Sp. z o.o.
„Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalizmu lektorów, dysponujących dużą wiedzą merytoryczną popartą niezbędnym doświadczeniem zawodowym, dzięki czemu z łatwością spełniają oczekiwania Oriflame Poland jak i samych jej pracowników”.

Referencje od Klientów indywidualnych

Joanna Wiśniowska
„Jestem studentką Warsaw Study Centre. W lutym tego roku planuję kontynuować naukę na poziomie FCE nauki w tej szkole. Angielski stał się moim hobby, z niecierpliwością czekam na rozpoczęcie nowego semestru. Polecam wszystkim Warsaw Study Centre - tutaj nauka naprawdę może być przyjemnością. Do zobaczenia w szkole.”
 
Anita Sułkowska
„Nauka w Warsaw Study Centre daje nam przyjemność komunikacji z obcokrajowcami, poszerza nasze horyzonty oraz zwiększa pewność siebie w różnych środowiskach i sytuacjach. Uczymy się w małych grupach i przyjemnej atmosferze, co zwiększa skuteczność nauki. Wybrałyśmy Warsaw Study Centre ponieważ posiada Znak Jakości PASE i daje gwarancję wysokiego poziomu nauki. Wiem, bo mam porównanie z innymi szkołami.”
 
Agata Skierska
„Spotkałam w tej szkole bardzo sympatycznych i wymagających lektorów, którzy umieli mnie zmobilizować do nauki. Po semestrze wygrałam konkurs zorganizowany przez Warsaw Study Centre, którego główną nagrodą był kurs językowy w Anglii. I w ten sposób z trzeciego semestru znalazłam się na semestrze szóstym. W tym roku kolejne trzy osoby z mojej rodziny zapisują się do Warsaw Study Centre. Wszystkim serdecznie polecam tę szkołę.”
 
Jola Koblowska
„Uważam, że ta szkoła jest naprawdę świetna. Przemawia za tym wiele: doskonale przygotowani lektorzy, ciekawie prowadzone zajęcia, niezwykle przyjazna i ciepła atmosfera. Tak powinno być w każdej szkole.”

Justyna Sobora
„W Warsaw Study Centre uczę sie angielskiego od roku. Wybierając tę szkołę kierowałam się, nie ukrywam, Rankingiem Szkół Językowych Newsweeka. Istotnym argumentem było to, że Warsaw Study Centre posiada Certyfikat PASE. Poza tym bardzo ważnym czynnikiem jest mała liczebność osób w grupach, w jakich odbywają się zajęcia. W związku z tym, że moim celem jest zdanie egzaminu FCE zwracam uwagę na ćwiczenia gramatyczne oraz konwersacje z innymi uczestnikami grupy. Pomimo tego, że program jest ułożony ściśle pod kątem egzaminu FCE zajęcia są ciekawe. Każda osoba z grupy ma podczas zajęć wiele możliwości wypowiedzenia się i ćwiczenia słownictwa. Bardzo podoba mi się również umiejętność i sposób, w jaki lektor tłumaczy zagadnienia z gramatyki. Mam nadzieję, że dzięki tym zajęciom uda mi się uzyskać Certyfikat FCE i wtedy będę mogła ponownie rekomendować Warsaw Study Centre jako szkołę, która doskonale naucza angielskiego i świetnie przygotowuje do trudnych egzaminów.”