Warsaw Study Centre
Warsaw Study Centre
w2l pase pase
Jesteś tutaj: Strona głowna Dla instytucji publicznych  Jak uczymy - formuły
Jak uczymy - formuły
KURSY SEMESTRALNE
KURSY INTENSYWNE - CRASH COURSES
WARSZTATY SKILL PILLS
KURSY E-LEARNINGOWE
KURSY BLENDED LEARNINGOWE

Kursy semestralne
60-godzinne kursy, odpowiednie dla osób rozpoczynających naukę oraz doskonałe do systematycznego szlifowania języka i podnoszenia umiejętności językowych. Idealne dla osób, które chcą dogłębnie poznać język obcy i posługiwać się nim jak ojczystym.

Kursy semestralne skierowane są do osób, które chcą uczyć się:

 • języka ogólnego,
 • języka biznesowego,
 • języka specjalistycznego,
 • do egzaminów.
Kursy intensywne - Crash Courses
Intensywne, 45-godzinne kursy, przygotowane dla osób, które chcą w krótkim czasie opanować konkretne umiejętności komunikacyjne lub podnieść ogólny poziom sprawności językowej poprzez zwiększenie płynności i poprawności wypowiedzi oraz rozszerzenie zakresu słownictwa. Idealne dla osób, które chcą nabyć określone umiejętności językowe, np. przed wyjazdem na konferencję, czy wystąpieniem przed obcojęzycznym szefem lub klientem.

Crash Courses przeznaczone są zwykle do nauki:

 • języka specjalistycznego,
 • języka kompetencyjnego.

Crash Courses są często stosowane podczas wyjazdów szkoleniowo-integracyjnych nie tylko w celu zwiększenia kompetencji językowych słuchaczy, ale też po to, aby podnieść motywację kursantów do nauki.

Warsztaty Skill Pills
Warsztaty wzmacniająca umiejętności językowe nabywane podczas tradycyjnych szkoleń. Idealne dla osób, które w bardzo krótkim czasie chcą podnieść swoje kompetencje (skills) pod kątem wykonywania konkretnej czynności, m.in. zaprezentowania oferty, przygotowania raportu, wynegocjowania korzystnych warunków umowy.
Doskonała forma nagrody dla wybranych pracowników, czy integracji zespołu podczas szkolenia wyjazdowego. Liczba godzin kursu dostosowywana jest indywidualnie – w zależności od zakresu, którego kursant chce się nauczyć. Zajęcia odbywają się zwykle przez 4–8 godzin, najczęściej przez 2 lub 5 dni.

Kursy e-learningowe
Kursy prowadzone metodą e-learningu są doskonałym rozwiązanie dla osób, którym brakuje czasu na regularne uczęszczanie na zajęcia. Pozwalają na naukę o każdej porze, w dowolnym miejscu: w domu, w pracy, w drodze do pracy - wystarczy dostęp do internetu i narzędzi odtwarzających materiały audio-wizualne.

Szkolenia e-learningowe przeznaczone są do nauki:

 • języka ogólnego,
 • języka biznesowego,
 • języka specjalistycznego,
 • do egzaminów.

Podczas kursu e-learningowego zapewniamy kursantom całodobowy dostęp do platformy e-learningowej. Do ich dyspozycji pozostawiamy równeż naszą bibliotekę multimedialną (audiobooki, CD). Dodatkowo codziennie uczestnicy kursu otrzymują "Słówko dnia", a raz w tygodniu "Newsletter edukacyjny". Nauka odbywa się pod okiem naszego lektora, który kieruje ścieżką edukacyjną, tak by nauka była nie tylko prosta i przyjemna ale również efektywna. Podczas indywidualnych konsultacji (osobiście lub poprzes Skype'a) lektor nie tylko wskazuje, jak się uczyć, koryguje błędy, ale również motywuje do nauki. Dzięki metodzie e-learningowej każdy kursant może dostosować tryb nauki do swoich potrzeb i możliwości – tylko od niego zależy, ile czasu dziennie przeznaczy na naukę.

Kursy Blended Learningowe
To metoda oparta na połączeniu dwóch środowisk nauczania: zajęć tradycyjnych z platformą e-learningową oraz zestawieniu ich w taki sposób, aby zapewniały jak najlepsze rezultaty nauki. Kursy prowadzone metodą Blended Learning są idealne dla osób, które chcą znacząco podnieść poziom kompetencji językowych w krótkim czasie i lubią korzystać z różnorodnych form nauki. Polecane zwłaszcza osobom, którym zależy na rozwijaniu wszystkich umiejętności: mówienia, rozumienia, czytania i pisania.
Szkolenia Blended Learningowe przeznaczone są do nauki:
 • języka ogólnego,
 • języka biznesowego,
 • języka specjalistycznego,
 • języka kompetencyjnego,
 • do egzaminów.

Liczba godzin kursu, zarówno zajęć tradycyjnych, jak i lekcji e-learningowych, jest indywidualnie dostosowywana – w zależności od zakresu, którego kursant chce się nauczyć.


Wszystkie formuły odbywania szkoleń mogą być realizowane zarówno w formie zajęć grupowych, jak i indywidualnych.

Zapytaj o szczegóły:
tel.: 022 824 23 93
fax.: 022 822 46 18
e-mail: ctc@wsc.edu.pl